Весільний букет нареченої

Квіти у весільний букет

Букет нареченої — це чи не найважливіша річ зі всіх весільних аксесуарів. Від того, яким буде букет, залежить дуже багато, принаймні гарний настрій нареченої. Важливо, чи підходить він за кольором і формою до плаття, зачіски, власного стилю дівчини. Так от, щоб ви не псували собі настрій в самий останній момент і не засмучувалися по дрібницях, прислухайтеся до кількох порад.

Дуже важливо правильно підібрати квіти для вашого весільного букету. Перше, на що звертає увагу флорист – це вік нареченої. Зовсім юній дівчині для букета краще вибрати ніжні квіти. Вони підкреслять її невинність і свіжість молодого личка. У руках молодої нареченої прекрасно виглядатимуть ще не зовсім розкриті бутони або витончені суцвіття польових квітів. Необов’язково робити цей букет за суворими правилами флористики. Трішки творчого безладу тільки підкреслять молодість, і свіжіть нареченої, її невимушеність.

Якщо в ролі нареченої виступає зріла жінка, то краще вибирати яскраві або екзотичні квіти. Дуже пасують таким нареченим букети екстравагантної форми.

За своєю формою композиції бувають дуже різні. Найпоширеніша — це букет круглої форми. Зазвичай його складають з квітів різних розмірів і відтінків. Такий букет стане ідеальним доповненням для будь-якого типу зовнішності і будь-якого вбрання. Останнім часом дуже модними стають букети-каскади, краплі й муфти. Каскад, крім основи, має деяку кількість звисаючих гілочок. Букет-крапля — це квіти, обплетені навколо основи загнутої дугою. Дуже цікавий букет-муфта. Він виконаний у вигляді рукавички, яку наречена носить на руці, а це дуже зручно.

Наші предки надавали велике значення кольору рослин в букеті. Ось, наприклад, ми завжди думаємо, що жовтий — це колір розлуки. А західні народи вірили, що навпаки, це колір сонця, життєвої радості, золота і благополуччя. Бачите, як різні думки? А бузковий колір? У нас він здавна закріпився як колір печалі, а у інших народів все інакше. А якщо у вас екстравагантна весільна сукня, то чому б її не доповнити яскравим букетом бузкового кольору? В будь-якому разі не варто відмовляти собі в такому задоволенні через забобони.

Але є квіти, котрі таки не варто брати для весільного букета нареченої. Справа в тому, що є рослини з дуже сильним запахом. Якщо ви заздалегідь знаєте, що через переживання нічого з’їсти напередодні весілля не зможете, то краще від таких квітів відмовитися. Адже сильний запах лілій або орхідей тільки посилить ваші переживання, додавши до цього ще й головний біль. Квіти з сильним запахом протипоказані, якщо наречена вагітна.

Варто відмовитися від занадто важкого букета, адже ви будете тримати його в руках як мінімум кілька годин. До вечора Ваші руки можуть сильно стомився. Якщо ви вже точно зупинилися на певній кількості суцвіть у вашому букеті, то спробуйте замовити бутони меншого розміру. Виглядати буде красиво і густо, а важити менше.

Які б квіти для свого весільного букета ви не обрали, пам’ятайте: головне, щоб ви відчували себе комфортно. А про який комфорт може йти мова, якщо квіти давно зів’яли і постійно випадають з букета? Тому заздалегідь подумайте, у якого флориста замовити букет, цим ви знімете з себе хоча б одну проблему в такий важливий святковий день.

Фото: thefineflowerscompany.co.uk