Як схуднути перед весіллям

Як схуднути перед весіллям

Кожна дівчина мріє бути чарівною на своєму весіллі. А для цього потрібно докласти чимало зусиль, принаймні варто позбутися зайвої ваги. Як це зробити? Знайти для себе ефективний спосіб схуднення.

Весільні приготування і клопоти завжди приносять багато приємних хвилювань і самій нареченій, і її рідним і близьким. Але разом з тим приходять і стреси, і засмучення від незапланованих труднощів. Жіночий розум – загадка не тільки для чоловіків і світових психологів, але й для самої представниці прекрасної статі. Тому в першу чергу потрібно постаратися розібратися з усіма своїми страхами і тривогами. У багатьох дівчат при підготовці до весілля збільшується психологічна нестійкість, виникають питання: чи треба схуднути, яку зачіску вибрати, як спланувати свято, вибрати весільну сукню, кортеж, букет і багато-багато іншого. Адже хочеться, щоб день весілля відбувся бездоганно і приніс тільки позитивні емоції.

Більшість дівчат вважає, що для того, щоб виглядати на всі сто, потрібно виправити саме фігуру. І це не так складно, потрібно бути готовою пожертвувати часом і налаштуватися на схуднення. Психологи відзначають, що стресові періоди чудово допомагають кардинально змінити свою зовнішність в кращу сторону.

Щоб спокійно і нешкідливо для здоров’я схуднути до весілля, потрібно почати займатися собою місяці за три. Але, як правило, часу зазвичай буває не так багато, адже безліч весільних справ вимагають неодмінного участі в них нареченої, і схуднення стоїть не на першому місці, а виглядати хочеться добре.

Неважливо, як скоро відбудеться весілля, просто починайте пити більше води і намагайтеся щодня випивати 1-2 склянки свіжовичавленого соку з фруктів або овочів. Адже перед вами стоїть завдання не тільки скинути вагу, але і привести організм в порядок, забезпечивши його вітамінами, щоб допомогти перенести стресові моменти підготовки.

Виділіть хоча б півгодини, але кожного дня, щоб зробити фізичні вправи, спрямовані на корекцію проблемних ділянок вашого тіла. Вправи можна замінити танцями і тоді ви зможете не тільки схуднути, але й отримати правильну поставу, і підготуватися до найголовнішого — весільного танцю.

Добре б сходити на кілька сеансів масажу в салон або придбати масажер для схуднення, який ви будете використовувати у вільний час в домашніх умовах.

Всі весільні клопоти зводяться до того, що весілля повинно бути ідеальним. І якщо схуднення здатне допомогти цьому процесу, то все у ваших руках. Ідеальна зовнішність нареченої і ідеальне весілля, що може бути краще цього поєднання!

Напишіть відгук