Макіяж для нареченої у індійському стилі

Є країни, у котрих традиції та обряди настільки щільно увійшли в повсякденне життя, що століття їм не завада. Індія — одна з таких країн, у ХХІ ст. місцева наречена має виглядати майже так само, як 100 років назад. Це все те ж яскраве сарі, багато прикрас і звичайно ж макіяж, за котрий колись так полюбили глядачі фільми Болівуду.

Перегляньте відео з майстер-класом макіяжу для нареченої в індійському стилі, котрим люб’язно поділилась візажист Мінакші Датт. Якщо не захочете весілля в такому стилі, то принаймні він надихне вас на створення свого неповторного образу, а поради щодо мейкапу для жінок зайвими не бувають.

У цьому симпатичному індійському весільному макіяжі Мінакші Датт створює простий і елегантний образ. Наречена одягнута у національний індійський одяг, розшитий золотом: довгу червону спідницю-лехенджу і темно-синю блузку. А також червоні чуні з темно-синьою каймою, що теж оздоблена вишивкою. Ювелірні вироби сучасні.

Для макіяжу очей використовуються золотий, червоний і чорний кольори з димчастим ефектом, що ідеально пасує до сукні нареченої. Яскраво-червона помада з червоної палітри MAC.

Напишіть відгук