Джейсон Стетхем зробив пропозицію Роузі Гантінгтон-Вайтлі

Джейсон Стетхем знайшов свого “янгола”

Британський актор Джейсон Стетхем нещодавно зробив пропозицію своїй давній любові, супермоделі Victoria’s Secret Роузі Гантінгтон-Вайтлі. Репортери помітили обручку з розкішним діамантом на руці білявки ще на сімдесят третій церемонії вручення нагород в галузі кінематографу і серіалів Золотий глобус, що пройшла 10 січня 2016 року у готелі БеверліХілтон (Беверлі-Хіллз, Лос-Анджелес, Каліфорнія). 

Роузі Гантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стетхем

Роузі Гантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стетхем на 73й церемонії Золотий глобус.

Сумніви щодо каблучки розвіяв представник моделі, котрий офіційно підтвердив британському порталу Mail Online, що Розі нарешті сказала «Так!» своєму коханому 48-річному Джейсону Стетхему після майже 6-річного роману. Новина прийшла незабаром після того, як чудовий дует відпочивав під сонцем Пхукету, Таїланд. Певно саме там в романтичній обстановці і було зроблено пропозицію.

Роузі Гантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стетхем в Пхукеті, Таїланд. 2016

Роузі Гантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стетхем на зимовому відпочинку в Пхукеті, Таїланд.

Автором обручки Гантінгтон-Вайтлі є легендарний дизайнер Ніл Лейн. Подейкують, що вона коштувала Стетхему $ 350 000.

Нещодавно Ніл заявив People: «Джейсон хотів щось досконале і бездоганне, і він продовжував весь час до цього повертатись». А також додав: «Він сам знав, як буде правильно.»

Разом з дизайнером актор знайшов чудовий круглий діамант в архівних колекціях ювелірів.

«Це класичний і елегантний камінь, сама досконалість», — прокоментував дорогоцінний камінь Лейн.

Обручка супермоделі Victoria's Secret Роузі Гантінгтон-Вайтлі

Обручка супермоделі Victoria’s Secret Роузі Гантінгтон-Вайтлі

Оскільки січень завжди багатий на яскраві події, тому вже нікого не дивує, що багато знаменитостей практично переходять з однієї червоної доріжки на іншу. Наша знаменита  пара була присутня 17 січня також і на Critics’ Choice Award 2016, де Джейсон на всі запитання журналістів про майбутнє весілля просто сказав, що вони дуже щасливі.

Джейсон Стетхем та Роузі Гантінгтон-Вайтлі на 21-й щорічній церемонії Critics' Choice Awards в Barker Hangar

Джейсон Стетхем та Роузі Гантінгтон-Вайтлі на 21-й щорічній церемонії Critics’ Choice Awards в Barker Hangar. 17 січня 2016 року, Санта Моніка, Каліфорнія. Фото: Jason Merritt/Getty Images

Пара познайомилась в 2010 році і за неповних 6 років стосунків брутального актора та чарівної Роузі, що тільки не писала преса про їх роман: декілька разів одружували, розлучали та навіть вбачали вагітність дівчини. Але вони вперто, незважаючи ні на кого, розвивали свої стосунки, за що і мають отримати винагороду — міцну та щасливу сім’ю. З нетерпінням чекаю на фото з весілля Джейсона Стетхема та Роузі Гантінгтон-Вайтлі.

 

Напишіть відгук