Джонні Депп і Ембер Херд таємно одружились

Ще один голлівудський холостяк зв’язав себе путами шлюбу, у Лос Анжелесі одружились Джонні Депп і Ембер Херд. Як для акторки, так і для відомого актора, незважаючи на вік Деппа та двоє дітей, це вперше.

Пара познайомилась у 2011 році на знімальному майданчику фільму “Ромовий щоденник” і вже три роки разом. У недавньому інтерв’ю актор поділився думками про кохану, сказавши:

“Вона чудова дівчина. Вона буває гостра, як бритва. Південна красуня може бути також милою. І дуже добра до мене.”

Офіційна церемонія відбулась 3 лютого, що трохи раніше анонсованого молодятами терміну. Здається, що це було зроблено спеціально для того, аби спантеличити папараці та журналістів та зберегти хоч якусь таємницю приватного життя. Але яке ж приватне життя в Лос Анжелесі, та ще й у таких відомих голлівудських акторів! Тому ми маємо можливість насолоджуватись свіженькими фото гарної якості зі свята.

у Лос-Анджелесі одружились Джонні Депп і Ембер Херд

Джонні Депп і Ембер Херд

Джонні Депп і Ембер Херд на власному весіллі

Голівудська пара на власному весіллі у Лос Анжелесі

Джонні Депп і Ембер Херд з гостями

Джонні і Ембер з гостями

Велике весілля зіркової пари відбулось 8 лютого на Багамах на власному острові Джонні Деппа, котрий є справжнім раєм на 18 гектарів, у колі друзів та рідних.

Запрошених було не більше двох десятків, в тому числі і діти актора від Ванесси Параді – Лілі Роуз та Джек. Для гостей підготували спеціальний будиночок, в котрому було все необхідне для комфортного проживання. Сама весільна церемонія відбулась на пляжі, котрий за тиждень прикрасили білим тентом, аркою з білими квітами та дерев’яними стільцями.

51-річний наречений був одягнутий у білий піджак, білі черевики і чорні брюки. 28-річна наречена взяла шлюб у сукні кольору перлів. Ходять чутки, що до створення шлюбного вбрання Ембер причетна Stella McCartney. Подружки нареченої були в довгих платтях кремово-рожевого кольору.

Попри всі намагання зробити одруження справді особистим і приватним, папараці вдалось зробити кілька фото з великої відстані за допомогою безпілотників та дронів.

Фото: Rex Features, Splash News

1 відгук

Напишіть відгук