популярний канадський поп-співак Джастін Бібер та відома американська топ-модель та племінниця актора Алека Болдуіна Хайлі Болдуін заручились

Джастін Бібер слідував традиціям старої школи, перш ніж зробити пропозіцию Хайлі Болдуін

На днях стало відомо, що популярний канадський поп-співак Джастін Бібер та відома американська топ-модель та племінниця актора Алека Болдуіна Хайлі Болдуін заручились. Подія відбулась у ресторані під час вечірки на Багамах.

Сам Джастін вже написав у своєму інстаграм дуже ніжний та романичний пост, що супроводив кількома чорно-білими фото:

Я планував трохи зачекати, щоб сказати що-небудь, але чутки швидко розповсюджуються. Тож просто слухай, Хайлі, я люблю все в тобі! Тому я хочу провести своє життя, дізнаючись кожну частинку тебе з терплячістю і любов’ю. Я обіцяю, що наша сім’я буде цілісною і жити з честю, дозволяючи Ісусу через Його Святого Духа вести нас у всьому, що ми робимо. Моє серце цілком і повною мірою належить тобі, і я завжди ставитиму тебе на першому місці! Ти любов мого життя, Хайлі Болдуін, і я б не хотів витрачати її на когось іншого. Ти робиш мене набагато кращим, і ми чудово один одного доповнюємо!! Не можу дочекатись найкращого періоду мого життя! Це весело, тому що тепер все має сенс! Та ще я приємно схвильований, що мої молодші брат і сестра побачать ще один приклад здорового міцного шлюбу та прагнутимуть цього також! Час богів дійсно досконалий: ми заручились сьомого дня сьомого місяця, число сім – це число духовного досконалості, це справді GOOGLE IT! Хіба це не чудово? “Той, хто знаходить дружину, знаходить добру справу і отримує від Господа вдоволення!” Це рік користі!!!!

популярний канадський поп-співак Джастін Бібер та відома американська топ-модель та племінниця актора Алека Болдуіна Хайлі Болдуін заручились

Джастін Бібер та відома американська топ-модель Хайлі Болдуін

популярний канадський поп-співак Джастін Бібер та відома американська топ-модель Хайлі Болдуін заручились

Джастін Бібер та Хайлі Болдуін заручились

Але, що найцікавіше: Бібер виявився справжнім джентельменом та вихованцем старої школи, зробивши пропозицію нареченій за всіма традиціями. Джерела, що прагнуть залишитись невідомими, але “близькі до подружжя”, повідомили цього тижня, що поп-зірка зустрічався з татом Хайлі, Стівеном Болдуіном, ще в червні, щоб попросити благословення перед тим, як зробити пропозицію Хайлі.  Стівен, очевидно, дав Джастіну добро.

Батько топ-моделі також поділився у твіттері своїм захопленням з приводу заручин своєї дочки, зразу ж після того, як з’явилися повідомлення про подію:

Солодка посмішка на моєму обличчі! Зараз в наших серцях JB&HB. Давайте всі молимося за Його волю, щоб все вдалось