Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл готуються до весілля

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл готуються до весілля

Американський поп і R’n’B-співак 31-річний Джастін Тімберлейк (Justin Timberlake) і 30-річна американська актриса Джесіка Біл (Jessica Biel), за словами близького друга пари, збираються одружитися цього літа. І не просто так, а планують влаштувати шикарне торжество, на яке запросять усіх своїх друзів.

Напередодні знаменита пара практично ніяк не прокоментувала чутки про свої заручини, проте журналістам стало відомо про майбутнє весілля ще в кінці минулого року. Знайомі пари стверджували, що Джессіка Біл готова до створення сім’ї, а Джастін «зробить все заради неї».

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл на події Costume Institute Gala в музеї мистецтв Метрополітен, Нью-Йорк, 2009. Фото: popsugar.co.uk

Джес дебютувала обручку після того, як її помітили на вечірці Saturday Night Live в Нью-Йорку, де пара святкувала перебування Джастіна на SNL. Джерело, що бачило каблучку на вечірці, заявило, що вона «не була величезною» і «виглядала швидше старовинною і, можливо, була зроблена на замовлення». А може це навіть сімейна реліквія?

«Джастін і Джессіка планують гучне весілля. Спочатку Джессіка хотіла влаштувати більш скромне свято, але Джастін з самого початку хотів шикарне весілля, і його думка виявилася вирішальною», – повідомив хороший знайомий пари. 

За словами знайомих зараз Джессіка зайнята вибором весільного плаття і «повністю занурена в цей процес». Подейкують, що Джесс зупинить вибір на Монік Люльє (Monique Lhuillier), що й не дивно, так як Монік на сьогоднішній день є одним з кращих весільних дизайнерів світу. А Тімберлейк просто «пообіцяв Джесіці найкращий день у житті».

Напишіть відгук