Кеті Холмс та Джемі Фокс мають намір одружитись

Кеті Холмс зібралась заміж?

З неофіційного джерела стало відомо, що Кеті Холмс та її бойфренд Джеймі Фокс мають серйозні наміри. І хоч про заручини та дату весілля говорити ще зарано, але стосунки зірок розвиваються послідовно та впевнено. Відома американська акторка та колишня дружина Тома Круза відвідує заходи в компанії 48-річного комедійного актора та співака Джеймі Фокса, що не перестають відмічати репортери. Самі знаменитості офіційно ніяк не коментують свої стосунки.

Кеті Холмс та Джеймі Фокс. Фото: Washington Post / Getty Images

Кеті Холмс та Джеймі Фокс на початку 2016 року. Фото: Washington Post / Getty Images

Здавалося, лише недавно Кеті та Том Круз були міцною парою, на заздрість всьому Голлівуду. Проте час плине, життя міняється — минуло вже 4 роки, як акторка офіційно розлучена з Крузом.

Кеті Холмс з Томом Крузом у травні 2009 року

Кеті Холмс з Томом Крузом у травні 2009 року

Не дивно, що така харизматична 37-річна жінка у прекрасній формі та успішна акторка не буде довго сама. Холмс зробила впевнену кар’єру у Голлівуді та найбільше відома по телесеріалу «Затока Доусона», де знімалася у головній ролі до 2003 року. Кеті — гарна мати, має гарні стосунки з донькою Сурі Круз, котру виховує сама. І це все встигає тендітна на вигляд жінка, що має всередині якусь рушійну силу та твердий стержень.

Кеті Холмс з донькою Сурі Круз у 2015 році

Кеті Холмс з донькою Сурі Круз у 2015 році. Фото: Getty Images

Напишіть відгук