Кайлі Міноуг виходить заміж за Джошуа Сасса

Кайлі Міноуг вперше виходить заміж

Відома австралійська співачка офіційно підтвердила, що збирається заміж на свого бойфренда, автора Джошуа Сасса. Хоч репортери вже якийсь час бачать на пальці Кайлі обручку, молодята дали коментарі Daily Telegraph лише зараз:

Містер Дж. С. геть Сасс, син покійного Домініка Сасса (він загинув в авіакатастрофі в Непалі в віці 37 років, коли Джошуа було 4 роки – прим. Ред.) Та Мері Хілл (уродженої Макколей) з Херефордшира, і міс К. Е . Міноуг, старшої дочки Рональда і Керол Міноуг з Мельбурна, Австралія, оголосили про свої заручини.

Обручка Кайлі Міноуг

Обручка Кайлі Міноуг

Хоча знаменита пара зробила свій перший спільний вихід у світ ще зовсім недавно, відвідавши благодійну вечерю принца Чарльза Trust Invest in Futures Gala Dinner, у своїх численних інтерв’ю Міноуг не може втриматися від теплих слів на адресу молодого бойфренда:

Я хочу більшого від життя. Можливо, сім’я – це лише один з моїх горизонтів. Я не знаю. Але якщо це трапиться, то це буде неймовірно. Я навіть не можу висловити словами те, як я щаслива в даний момент… Ми абсолютно підходимо один одному. Він знайшов мене, а я – його, – розповідала Кайлі в грудні телеведучому шоу Desert Island Discs.

Прекрасна пара Кайлі Міноуг та Джошуа Сасс на Brit Awards. Фото: Getty / David M. Benett

Прекрасна пара Кайлі Міноуг та Джошуа Сасс на Brit Awards. Фото: Getty / David M. Benett

Це кохання всього мого життя, і це прекрасно. Я перебуваю на сьомому небі від щастя майже кожну секунду життя, і все завдяки містеру Джошуа Сассу, моєму возлюбленому, – розповідала Кайлі.

Дещо пізніше Кайлі і Джошуа опублікували на своїх сторінках в Instagram однакові фотографії з написом “Висловлюємо велику подяку за всі ваші добрі побажання і привітання”.

Заручини Кайлі Міноуг та Джошуа Сасса

Такий запис в Instagram Кайлі Міноуг та Джошуа Сасса з’явився одночасно. Фото: Instagram.com

Нагадаємо, 47-річна Міноуг і 27-річний Сасс познайомилися на зйомках серіалу “Галавант” влітку 2015 року і, як не дивно, але майбутній шлюб стане для обох знаменитостей першим.

Кайлі Міноуг зі своїм женихом Джошуа Сассом

Молодята проводять багато часу разом

Знаменита пара: Кайлі Міноуг та Джошуа Сасс

Знаменита пара: Кайлі Міноуг та Джошуа Сасс

Фото: getty images, instagram, eastnews.com

Напишіть відгук