Мерая Кері та Джеймс Пекер

Мерая Кері та Джеймс Пекер мають проблеми через власні статки

Кілька днів назад молодята заявили про намір одружитись! Мерая та Джеймс ще не назначили дати весілля, але офіційно підтвердили інформацію. Проте вони певно забули, що насправді досі офіційно ще не розлучені.

Мерая Кері та Джеймс Пекер

Мерая Кері та Джеймс Пекер

У актриси процес розлучення з репером Ніком Кенноном почався у 2012 році та триває досі. На останньому засіданні Кеннон відмовився підписувати вже узгоджені документи розлучення, змінивши умови. Подейкують, що він хоче більшу частку від грошей майже колишньої дружини.

Мерая Кері та Нік Кеннон хзаявили про остаточне розлучення у 2014 році

Мерая Кері та Нік Кеннон заявили про остаточне розлучення у серпні 2014 року. Фото: Frederic J. Brown / AFP / Getty Images

А бізнесмен Джеймс Пекер хоча не живе з дружиною Ерікою Бакстер ще з 2013 року, проте офіційний процес ще триває. Кажуть, в Австралії тривалі розлучення це типово. Крім того бізнесмен Пекер володіє капіталом в приблизно 7,1 млрд. доларів США та є одним з медіа-магнатів Австралії. І він має теж турбуватись про успадковану від батька Керрі Пекера бізнес-імперію, захищаючи себе шлюбними контрактами. Аби не було спокуси, як кажуть.

Джеймс Пекер

Джеймс Пекер. Фото: Julian Abram Wainwright | Bloomberg | Getty Images

Офіційне становище не заважає їм час від часу насолоджуватись романтичною та водночас сімейною обстановкою. Влітку 2015 року Джеймс узяв Мераю, її дітей та своїх в дивовижну відпустку через Середземне море на власній яхті. Пекер, здається, зачарований Мераєю і дуже вишукано залицяється, можна сказати, по усіх “правилах австралійських міліардерів”.

Мерая Кері та Джеймс Пекер. Ібіца, Червень 2015

Мерая Кері та Джеймс Пекер, берег Ібіци у червні 2015 року

Джеймс Пекер на відпочинку з коханою в Порто Серво, Італії в серпні 2015 року

Джеймс Пекер на відпочинку з коханою в Порто Серво, Італії в серпні 2015 року

Але молодятам ще доведеться пройти шлях матеріального узгодження як частину шлюбного процесу. Можливо, заручини – це саме та подія, що дасть поштовх розібратись зірковій парі з минулим і піти сміливо в майбутнє. Що ж, побажаємо Мераї і Джеймсу сили та терпіння.

Напишіть відгук