Маріо Балотеллі і Рафаелла Фіко

Модель Рафаелла Фіко хоче заміж за футболіста Маріо Балотеллі

Особисте життя форварда «Манчестер Сіті» Маріо Балотеллі і 24річної моделі з Італії Рафаелли Фіко б’є ключем. Гаряча італійка оголосила, що готова стати дружиною видного італійця.  Кілька років тому Рафаелла була дівчиною форварда мадридського «Реала» Кріштіану Роналду і тепер порівнює свого екс-коханця з нинішнім.

«Кріштіану був цілим розділом у моєму житті, який я дуже швидко відкрила і знову закрила. Маріо в мільярд разів краще Кріштіану. Маріо такий, як я, і йому не потрібно вражати мене спеціальними ефектами», – заявила Рафаелла пресі.

Маріо Балотеллі і Рафаелла Фіко

Маріо Балотеллі і Рафаелла Фіко

Фіко сама любить вражати своїх шанувальників несподіваними вчинками. У 21-річному віці вона виставила на аукціон свою невинність. Такий подвиг повинен був коштувати обранцеві один мільйон євро. Коли ж підходящий покупець знайшовся, дівчина відмовилася від цієї угоди і «подарувала» себе, за її словами, Кріштіану Роналду, з яким провела «чудовий час» протягом одинадцяти місяців.

Незважаючи на активно створюваний нею образ розпусної дівчини, родичі називають Рафаелло набожною і скромною, запевняючи, що вона дійсно чиста і невинна, і що щовечора Рафаелла проводить в молитвах.

Сподіваюсь, що незабаром Маріо Балотеллі і Рафаелла Фіко з’являться на сторінках цього блогу знову, але вже в дивовижних весільних нарядах.

Напишіть відгук