Монік Люльє Весна 2015

Монік Люльє — Весна 2015 | Monique Lhuillier – Spring 2015

Французька модельєрка у своїй новій колекції весільного вбрання перевершила саму себе, вона поєднала складні силуети, що зібрані м’якими складками у дивовижні фасони, та прикрасила плаття трендом сезону Весна 2015 — аплікацією з мережива. Сукні авторства Монік вражають деталями та технікою пошиття, сміливим вибором тканин та кольоровою гамою, але й класичні романтичні образи не залишились поза увагою.

Весільна сукня “Аннабель” з тюлю кольору слонової кістки з високим вирізом під шию. Корсет і верхня спідниця прикрашені мереживною аплікацією, контури якої вишиті бісером, що нагадує морозний малюнок взимку на склі. Радимо скористатись ідеєю нареченим, весілля котрих призначене на зимову дату.

Весільна сукня Аннабель. Нью Йорк, 2015. Монік Люльє

Весільна сукня “Аннабель”. Нью Йорк, 2015. Монік Люльє

Плаття “Втеча” повністю асиметричне: від корсету до нижньої спідниці, та пошито з білого шовку та органзи. Ліф сформовано за допомогою драпування легкої напівпрозорої тканини та доповнено елегантним шаликом. Низ сукні прикрашений квітами зробленими з тюлю.

Весільна сукня Втеча. Нью Йорк, 2015. Монік Люльє

Весільна сукня “Втеча”. Нью Йорк, 2015. Монік Люльє

На створення весільної сукні “Флореса” Монік певно надихнула гортензія. Такий образ вимальовується квітами на спідниці і кольором шовку — сміливий вибір для рішучих дівчат! А от корсет, хоч і з драпуванням, але вже більш простий, аби не переграти у деталях і зафіксувати ніжний образ квітки.

Весільна сукня Флоресса. Нью Йорк, 2015. Монік Люльє

Весільна сукня “Флоресса”. Нью Йорк, 2015. Монік Люльє

Пишне весільне плаття “Райлі” – це концентрована вишуканість, погляньте лише на деталі: корсет з романтичним вирізом, пишна багаторівнева спідниця з найтоншого фатину, аплікація з мережива шантільє та пояс “бантиком” асиметрично зміщений вправо. Неперевершений образ феї!

Весільна сукня Райлі. Нью Йорк, 2015. Монік Люльє

Весільна сукня “Райлі”. Нью Йорк, 2015. Монік Люльє

Фото: www.moniquelhuillier.com

Напишіть відгук