Ріанна і Кріс Браун одружуються влітку

Ріанна і Кріс Браун одружаться влітку

Як би не намагалися рідні та шанувальники захистити Ріанну від недолугого виконавця хіп-хопу Кріса Брауна, вона знову відновила стосунки з безпутним бойфрендом. Співачка перша перервала вказівку суду, згідно з якою Кріс Браун не повинен був наближатися до неї. І, кажуть, що пара планує скріпити свій союз шлюбними клятвами цього літа і в дуже незвичайній обстановці. Свою любов співачка планує довести Крісу у формі екзотичною церемонії.

«Ріанна не хоче нічого нудного, як то пишного плаття або конфеті. Їй більше по духу вийти заміж в улюбленому бікіні — в атмосфері карнавалу», — кажуть друзі зіркової виконавиці.

R'n'B-діва Ріанна і репер Кріс Браун

R’n’B-діва Ріанна і репер Кріс Браун на церемонії вручення Греммі. 2013 рік

За останніми відомостями весілля заплановане на липень і пройде воно у рідному для Ріанни Барбадосі. А зараз співачка, схоже, зайнята пошуком весільного бікіні.

news_rihanna-chris-brown (4)

Відвертий концертний образ Ріанни. Фото: pxdrive.com

news_rihanna-chris-brown (5)

Рірі на фестивалі урожаю в Барбадосі, 2011 рік.

Нагадаємо, що у 2009 році Кріс Браун побив свою подругу і зник з місця злочину, але потім все-таки добровільно з’явився в поліцейський відділок. На слуханні справи Браун заперечував свою провину, але суд все одно засудив співака до громадських робіт і п’яти років умовно.

Через деякий час після вироку і виконання покарання, Браун розкаявся і публічно попросив вибачення у Ріанни.

Після розставання з Брауном співачка зустрічалася з гравцем Los Angeles Dodger Меттом Кемпом і з баскетболістом Джей Ар Смітом. У 2011 році в пресі з’явилася інформація, що новим бойфрендом Ріанни став співак Ашер, але в жовтні 2012 року Кріс Браун і Ріанна відновили відносини.

Ріанна і Кріс Браун, 2009 рік

Ріанна і Кріс Браун, 2009 рік

У руки папараці потрапили шокуючі фотографії співачки після побиття бойфрендом. Після трагічного інциденту співачка зробила собі татуювання: маленькі пістолети на ребрах з боків і напис на ключиці «Never a failure, always a lesson», що перекладається як «Не помилка, але урок». Невже урок не засвоєний? Чи все-таки Кріс став іншою людиною?

Напишіть відгук