головний секрет щастя в шлюбі

Розкрито головний секрет щастя в шлюбі

Якщо вірити дослідникам з Америки, то секрет успішного шлюбу у літніх людей полягає в їх сексуальної гармонії. Судячи з усього, не існує віку, при якому тема сексу ставала б неактуальною.

Запитайте у будь-якої літньої пари про те, що дозволяє їм так довго жити разом. І ви напевно почуєте про взаємну повагу, схильності йти на компроміси і вирішувати всі суперечки відразу, не відкладаючи їх в довгий ящик. Але, як стверджують дослідники з Сільськогосподарського і механічного університету Флориди, секрет подружнього добробуту полягає в насиченому сексуальному житті. Вони опитали 238 сімейних пар старших 65 років про ступінь задоволеності життям.

Вчені з’ясували, що літнім людям більше подобається життя, якщо при цьому вони можуть час від часу віддаватися інтимним радощам. Дослідження показало, що майже 80% громадян старше 65 років, які займаються сексом частіше одного разу на місяць, відчувають себе більш щасливими.

Серед тих, хто за останні 12 місяців життя не займався сексом, щасливі лише 59%. Це число падає до 40%, коли справа стосується щастя літніх людей, які не відчували сексуальних радощів більше року. Вчені вважають, що їх дослідження внесе ясність у розуміння зв’язку між сексом і людським щастям. А це дозволить підготувати фахівців по сексуальному здоров’ю для даної специфічної категорії громадян, яка, до речі кажучи, регулярно зростає. Сьогодні вже не можна вважати, що тема близькості для людей старше 65 не актуальна — вони теж хочуть продовжувати жити повним сексуальним життям.

Напишіть відгук