Хто небезпечний для щасливої сім'ї

ТОП 5 людей, котрі небезпечні для щасливої сім’ї

Успішний на перший погляд шлюб теж здатний розвалитися без всяких подружніх зрад, як підкреслюють психологи. Вони називають п’ять персон, які можуть стати головними винуватцями цієї неприємної події.

Мама

Мова йде не про тещу або свекруху, а саме про вашу матір. Дуже часто матері проявляють надмірну активність, оскільки вони вважають, що без цієї турботи їхні діти здійснять масу помилок в сімейному житті. Але ж ви доросла людина, і всі основні рішення повинні приймати самостійно. Відмовтесь від звички обговорювати сімейне життя з матір’ю, вчіться на власних помилках та не дозволяйте навіть найближчим родичам впливати на атмосферу в вашому домі.

Теща або свекруха

І знову все починається з надмірної турботи та любові, що насправді є проявом власного егоїзму. Часто теща або свекруха виявляється головним руйнівником в сімейних відносинах, оскільки вступає в жорстке протистояння з тією людиною, яка начебто відібрала у неї улюблену дитину. З самого початку необхідно дати зрозуміти вашій половинці про те, що сім’я повинна стояти на першому місці, а відносини з батьками на другому. Тільки в цьому випадку вплив дорогої родички буде зведено до того рівня, на якому він і повинен залишатись.

Діти

Батьки постійно сперечаються про те, як саме виховувати дітей, хто про них повинен більше піклуватися і скільки грошей заробляти. Так, необхідно піклуватися про дітей, але не ціною нескінченних сімейних скандалів, які, до речі, зроблять нещасними насамперед ваших малюків. Не потрібно готувати тільки ту їжу, яку люблять ваші діти, але не любить чоловік, не забувайте піклуватися один про одного. Не обов’язково і шукати компоміс, а варто випрацьовувати стратегію співробітництва, коли у вигоді залишаться всі.

Кращий друг або подруга

Стосунки з кращим другом або подругою можуть бути здоровими або токсичними — часто це залежить від того, скільки часу та уваги ви їм приділяєте. Також небезпеку становлять і відносини кращої подруги з вашим чоловіком, або зайва увага кращого друга до вашої дружини. Тут теж дуже важливо правильно розставляти пріоритети та “тримати руку на пульсі”.

Колеги

Від 8 до 10 годин на день ви проводите разом з колегами, а другу половину дня — зі своєю половинкою. Ні в якому разі не порівнюйте кохану людину з тими, з ким ви працюєте. Тут велика різниця: і атмосфера, і поведінка, і настрій. Не треба робити так, щоб робочі відносини були приводом для сімейних конфліктів і роздратувань.

За матеріалами веб-сайту panno4ka.net

Напишіть відгук