Черевики Volvorii вміють змінювати колір

20 березня на майданчику Indiegogo стартував проект литовської команди Ishuu Technologies присвячений жіночим туфлям Volvorii, котрі здатні змінювати забарвлення.

За словами команди стартапу це:

“Найелегантніша еволюція технологій в світі моди”

жіночі туфлі Volvorii змінюють забарвлення

Черевички-хамелеони для нареченої

Завдяки технології електронних чорнил E-Ink, що використовується для дисплеїв електронних книг, Volvorii Timeless “вміють” змінювати колір на чорний, білий і різні відтінки сірого або ж створювати прості принти. Це дасть змогу жінкам взувати ці черевики під різний одяг. Розробники також запевняють, що панель гнучка, тому не буде створювати дискомфорту при ходінні.

жіночі туфлі Volvorii змінюють забарвлення

Білі туфлі Volvorii з білою вставкою

Туфлі Volvorii

Туфлі Volvorii у білому кольорі з вставкою текстури, заданою програмою

Білі туфлі Volvorii з чорною вставкою

Білі туфлі Volvorii з чорною вставкою

Керування забарвленням відбувається за допомогою спеціального додатку для смартфона через бездротове з’єднання Bluetooth. Жля цього туфлі мають невеличкі акумулятори, котрих має вистачити на 2-6 місяців. Необхідна для роботи електроніка вбудована в підошву, при цьому не збільшуючи вагу взуття.

Варіант моделі черевичків Volvorii з відкритим носком

Варіант моделі черевичків Volvorii з відкритим носком

Над “розумними” черевичками команда Ishuu працює ще з 2009 року. Прототип Volvorii пройшов через ряд тестів і фізичних досліджень інженерів та аналітиків інновацій Dragon в Бостоні, штат Массачусетс, США, де переконались, що технологія дійсно працює.

Ishuu Technologies повідомляють,  що туфлі Volvorii розроблені головним чином, аби конкурувати з взуттям преміум-класу Louis Vuitton. Це надзвичайно вдалий вибір взуття для весілля — наречена зможе не тільки змінювати колір протягом святкого дня, але й використовувати весільні туфлі і надалі у буденному житті.

Стартап Volvorii

Варіант черевичків Volvorii чорного кольору з білою вставкою

Високотехнологічні туфлі Volvorii

Чорні Volvorii з текстурою

Volvorii

Абсолютно чорні черевички під маленьку чорну сукню

Ціну вже анонсовано — першим десятьом покупцям туфлі дістануться за 150 $. Далі ціна підніметься до 199 $, а потім — до 249 $. Взагалі Ishuu планують за місяць зібрати 50 000 $, щоб розпочати масове виробництво. Попередній продаж планується на грудень 2015 року, але вже зараз проект набирає шалених обертів — через кілька днів усі мінімальні внески були зроблені.

Сторінка стартапу: Volvorii Timeless

Фото: Ishuu Technologies для Indiegogo.com