Війна не завадить коханню

Чудова історія від 5 канал, яка надихає навіть у такі складні дні!

У Харкові за 24 години справляли весілля героя і волонтерки. Наречений – військовослужбовець 73-го морського центру спецоперацій Володимир Воропай. 2015-го через поранення під Маріуполем боєць втратив ногу, а під час лікування знайшов свою долю. На церемонію молодята прибувають за кілька хвилин до початку. Вони зізнаються, що часу на підготовку не мали.

Історія кохання розпочалася майже два роки тому в Харківському інституті протезування, куди після ампутації ноги доправили Володимира Воропая. Він каже: першу зустріч із Надією пам’ятає дуже добре. “Заходять дві дівчини. Виявилося, що це волонтери. Традиційний обхід поранених. Вона питає прізвище, я його називаю, і вона каже: “Наташа, я його знайшла!” Вони давно мене хотіли у Харків забрати”, – згадує боєць. Друзі молодят запевняють – іскру між ними було помітно одразу.

“Володя був дуже засмучений втратою, дуже слабкий фізично, але, по-моєму, Надю він покохав з першого погляду. Це було таке відродження для нього. Надя йому дуже допомогла”, – каже подруга нареченої Наталія Костичева.

Саме завдяки коханню, кажуть друзі, Володимир одужав. Нині готується до змагань для ветеранів АТО “Ігри героїв”, постійно тренується і навіть повернувся на військову службу до військово-морського центру.

Пише офіційна сторінка Міністерство оборони України у фб

Напишіть відгук