Весільний торт

Весільний торт — це окрема історія, ізюминка святкого бенкету, феєрверк смаку та естетики. Ці єдині у своєму роді кондитерські вироби, безсумнівно, мають надихати на солодке, веселе, щасливе та безтурботне сімейне життя.

Здавна замість весільного торту для цього святкового дня виготовляли весільний коровай, з котрим пов’язано багато весільних прикмет та повір’їв, до речі. А от сучасне весілля вже не уявляють і без короваю, і без весільного торту. За відсутності святкової випічки гості будуть розчаровані, тому весільному тортику приділяють особливу увагу.

Переглянувши безліч варіантів весільних тортів з різних пекарень світу, пропоную вам найкращі кондитерські вироби з креативними ідеями, тонкою ручною роботою та бездоганним декоруванням. Бажаєте 3D скульптуру з шоколаду, чи гламурний весільний торт з блискучим конфеті і помадкою з ефектом металу? Може вам більше буде до вподоби чисті графічні лінії, чи витончені класичні троянди? Перегляньте галерею робіт та надихайтесь для створення своїх шедеврів.