Весільна сумочка - необхідний елемент вбрання нареченої

Весільна сумочка – необхідний елемент вбрання нареченої

Сумочка нерозривно пов’язана з жінкою і у будні, і на урочистих подіях. Завдяки цьому незамінному аксесуару завжди під рукою мобільний телефон, косметика, гроші. Сумочка повинна бути і у нареченої. Вона служить прекрасним доповненням наряду і виразним аксесуаром.

Вміст весільної сумочки відрізняється від того, що зазвичай носить із собою дівчина, тому потрібно заздалегідь продумати, що в неї покласти з того, що може знадобитися в цей урочистий день.

Весільна сумочка – це ненав’язливий додаток до основного вбрання нареченої. Всі складові весільного ансамблю повинні бути гармонійно поєднані між собою. Сумочка нареченої повинна бути невеликого розміру, чимось на зразок ридикюля, і прикрашена декоративними елементами. Це може бути клатч з шовку або атласу. Сумочки у стилі фентезі мають незвичайний дизайн і оздоблення. Вони оригінальні за своїм задумом та виконанням і роблять наречену неймовірно елегантною.

Можна зупинити свій вибір на весільній сумочці в класичному стилі, яка володіє строгими формами і чіткими лініями. Сумочка-ридикюль може бути з того ж матеріалу, що й сукня нареченої і мати такий же дизайн. Це маленька сумочка, призборена на шнурку. Наречена надягає її на зап’ясті руки.

Весільна сумочка повинна бути невеликою і легкою. Вага сумочки має значення, адже нареченій доведеться носити її цілий день. До того ж в сумочці буде необхідний «вантаж» у вигляді губної помади, дзеркальця, пудрениці і вологих серветок. Колір сумочки повинен збігатися з тоном усього весільного вбрання. Доречно виглядає на сумочці декор з оксамиту, замші або мережива.

В ідеалі весільна сумочка повинна мати кріплення, щоб наречена могла прикріпити її до поясу або до руки. Сумочки-гаманці в вінтажному стилі є модною тенденцією цього сезону. В обробці сумочки слід використовувати елементи і матеріали весільного вбрання. Маленький плаский клатч зі шкіри, прикрашений бісером, стразами, мереживом і квітами не втрачає своєї актуальності.