romance-astrology-and-people-1

Весільний гороскоп на 2016 рік

Усілякі астрологічні прогнози обіцяють, що 2016-й, по східному календарю рік Вогняної Мавпи, буде яскравим, непередбачуваним та часом нелогічним, як і сама тотемна тварина. Тож потрібно бути в ритмі з часом та не перейматись стереотипами. До речі, 2016-й – високосний :)

І це вже повноцінна страва, в котрій смаки переплітаються повір’ями власного народу зі східними гороскопами і все це від душі приправлене астрологією.

Саме астрологія здатна розповісти про сумісність знаків Зодіаку, їх характер та перспективи бути разом. Але більш того, зорям під силу підказати вдалу дату саме для вашого весілля в 2016 році.

Коли одружуватися вогняним знакам в цьому році?

Овен, Лев і Стрілець відомі своїм бажанням в більшій чи меншій мірі, як можна довше, зберегти свободу і незалежність. Але навіть ці одинаки цілком можуть розраховувати на щасливе життя в шлюбі. Вдала дата для обручок і тостів за молодих в 2016 році для Овнів настане 16 березня, 10 травня, 18 серпня.

Лев, котрий досить часто закохується, не поспішає вести під вінець чергову пасію. Але якщо в цей раз вже точно все серйозно, то зіграти весілля в 2016 році найкраще 14 березня, 5 квітня, 18 червня або ж 6 вересня.

Для Стрільців, які живуть в цивільному шлюбі, шанси отримати штамп у паспорті значно збільшуються. Сприятливими днями для придбання офіційного статусу «дружини/чоловіка» стануть 17 березня, 3 серпня та 11 листопада.

Оптимальні дати весілля для представників стихії Землі

Розважливі, практичні і завжди аналізуючі Тельці, Діви і Козероги на перше місце ставлять працю, роботу, пізнання і результати своєї діяльності. Але і їм не чужі плотські втіхи. З 2016 деякі з них мають шанси зв’язати себе узами Гіменея.

До Тельця Вогняна Мавпа прийде не сама, а зі сварками і скандалами на любовному грунті. Навіть, якщо взаємні претензії закоханим вдасться перевести в компроміс, весілля все-таки краще відкласти. А ось самотні Тельці, які зустріли свою любов безпосередньо в 2016, вже до кінця року можуть сміливо відправлятися в РАГС.

Мавпа подарує Діві нові знайомства з протилежною статтю. Цілком можливо, що одне з них стане фатальною зустріччю. Навіть той, хто ще не має серйозних любовних планів, вже на початку року може стати нареченим чи нареченою. Організовувати весільний захід можна 13 травня, 5 серпня і 10 листопада.

Козерогові рік теж готує випробування, сварки і розставання, тому про весілля не йтиме мова апріорі. 2016 краще провести в праці, максимально відволіктися від особистого життя і сфокусувати увагу на роботі і професіональній діяльністі.

Весілля в 2016 році: прогноз для повітряних знаків зодіаку

Духовно гнучкі, невтомні, надійні і відкриті Близнюки, Терези і Водолії завжди легко йдуть на контакт. Розум веде їх у всьому, в тому числі і в любові. Але знаки здатні на справжні почуття.

Якщо життєрадісні Близнюки вже знайшли «свою» людину, то пора давати урочисту клятву. Весілля в 2016 високосному році стане для представників знака своєрідним новим витком, ковтком свіжого повітря. Сприятливі дні для початку сімейних відносин 11 лютого, 22 квітня, 4 червня і 10 жовтня.

Терезам саме час забути про сварки і образи на свого партнера. Почуття здатні спалахнути з новою силою, якщо партнери чітко визначать роль один одного у власному житті. Літо – не найкращий період для вступу в сімейне життя. Гарними датами для вдалого старту стануть 15 квітня, 29 листопада та 3 грудня.

На плечі Водоліїв в прийдешньому році обрушиться чимало клопотів. Цілком можливо навіть весільних. Офіційно оформити відносини вдало можна 8 лютого, 19 травня, 14 серпня і 9 грудня.

Весілля в рік Вогняної Мавпи для знаків Води

Водні знаки здатні до щирого співчуття, на глибокі почуття, вони чутливі і завжди готові до самопожертви. Завдяки цим характеристикам Раки, Скорпіони і Риби вважаються відмінними коханцями. У них домінують почуття, що часто стає причиною душевних потрясінь.

Раки, які вже знайшли другу половину, не повинні затягувати з весіллям. Для знака рік в цілому буде успішний на любовному і сімейному поприщі. Планувати торжество бажано на 3 березня, 28 травня, 2 липня чи 17 жовтня.

Пристрасним і невгамовним Скорпіонам в рік Мавпи краще ще побути в статусі холостяка. Змінити рішення на користь одруження може тільки наполегливий партнер. Але навіть якщо весілля відбудеться, союз приречений на розпад.

Рибам Мавпа підкине різні спокуси. Знакові належить проявити стійкість і продемонструвати вірність своєму партнерові. В такому випадку, можна планувати весілля на 24 березня, 5 червня, 19 листопада або 18 грудня. Тим, хто недавно знайомий зі своїм партнером, бажано з торжеством зачекати.

Тож незважаючи на те, що 2016 рік високосний, більшості знаків Зодіаку не варто відкладати весілля. Астрологи кажуть, що більш впливовими на успіх союзу є все ж таки сприятливі дати.

Але зауважте, що навіть ті, хто одружується у вдалі дні, не застраховані від розчарувань в любові. Астрологія в даному випадку лише підказує, коли небесні тіла складаються найбільш оптимально для прийняття важливого рішення.

Тому парі не варто повністю покладатися на долю і постаратися проявити максимум толерантності та поваги один одному. Саме таке ставлення один до одного разом з підказками астрологів стане міцною основою для щасливого сімейного життя.

Напишіть відгук