Алла Пугачова і Максим Галкін

Весілля Пугачової і Галкіна відбудеться напередодні католицького Різдва

«Всі знають, що останні 10 років я живу, як у казці, зі своїм коханим. Мені пощастило – я живу з чоловіком, який любить мене таку, якою я є. Я дуже щаслива з Максимом, – зізналася в недавньому інтерв’ю “КП” Алла Пугачова. – Нещодавно ми переїхали в маєток Максима в селі Грязь. І Максим подбав про те, щоб я не думала ні про город, ні про готуванні. Там є кому в городі копатися і приготувати.»

«Звичайно, я люблю займатися будинком, але у нас є і прислуга. Максим зробив так, щоб я жила в маєтку, як зірка. Хоча мені для щастя багато не треба. Я завжди задовольнялася малим. Все своє життя. Ми з Максимом вже десять років разом. І дай бог, щоб це було надовго. Мені дуже добре поруч з цією людиною.»

15 листопада Алла Пугачова і Максим Галкін відзначили 10 років сімейного життя. З дивовижною впертістю час від часу з’являються чутки, що Пугачова і Галкін офіційно зареєстрували свої стосунки. Алла Борисівна лише посміхалася, мовляв, нам з Максимом і так добре.

«Нас все постійно одружують. Але я розчарована в інституті шлюбу, тому віддаю перевагу бути за чоловіком, а не заміжньою. І печатка ця насправді не так важлива. Головне – щоб було щастя. Але кожен раз, коли з’являються такі чутки, ми з друзями збираємося і святкуємо», – жартувала на всі розпитування про весілля Примадонна.

Однак, як розповіли близькі друзі пари, Пугачова і Галкін все-таки вирішили одружитися. На весілля вони запросили тільки вузьке коло своїх близьких і родичів, друзів. У числі гостей називають подружжя Буйнова, Юдашкіних та інших друзів зоряної пари. Весілля Алли та Максима відбудеться в Москві напередодні католицького Різдва 24 грудня, в суботу.

За матеріалами «КП»

Напишіть відгук